Водна спільнота міжнародного проєкту Erasmus+ прямує далі

31 березня 2021 р. відбулась  чергова сесія у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»  597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE, що реалізується на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили.

Тему було презентовано відповідальним виконавцем Проєкту, доцентом кафедри екології, кандидатом геологічних наук Віктором Смирновим.

Під час он-лайн зустрічі доповідачем було висвітлені питання водної політики щодо користування міжнародними водами, внутрішніми морями, відповідні угоди та конвенції.

Були розглянуті принципи управління водними ресурсами, особливості інвестування у розвиток сталого водного менеджменту та його сучасні технології, зокрема опріснення.

У межах представлення кращих практик з водної політики, доповідачем розглянуто прогрес їх впровадження в Україні, що, у тому числі, стало одним із предметів дискусії у заключній частині заняття.

З відео-матеріалами можна ознайомитись за посиланням: