ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОЄКТУ НА ІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКІ ВИМІРИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ”

11 червня 2021 р. на базі Національного університету харчових технологій (м. Київ) відбулась ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКІ ВИМІРИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ”.

Захід оганізовано командою під керівництвом професора кафедри екологічної безпеки НУХТ Ігоря Якименка. Конференція об’єднала науковців і практиків. які представили доповіді з різних аспектів сталого розвитку, а також досвід реалізації Європейських студій в Україні.

Під час конференції координатором проєкту ЄС Еразмус+ Жана Моне Оленою Мітрясовою презентовано його результати. Було окреслено основні етапи та історія реалізації проєкту, методи і форми навчальної та дослідницької роботи.

Цей цінний досвід щодо обміну думок, знайомство з новими тенденціями розвитку екології, економіки та соціму у подальшому є міцним стимулом для генерації нових ідей та реалізації творчої співпраці та синергії між науковцями.