0%
  • Українська
  • English

Інтегроване управління водними ресурсами: виклики ХХІ століття

Змінити розмір тексту:

Під такою назвою відбулась 17 березня 2021 р. чергова сесія у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»  597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE, що реалізується на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили.

Тему було презентовано відповідальним виконавцем Проєкту, доцентом кафедри екології, кандидатом геологічних наук Віктором Смирновим.

З відео-матеріалами теми можна ознайомитись за посиланням:https://youtu.be/bgFq3Ap67x8

Учасники Міждисциплінарних Європейських студій мали можливість обговорити такі ключові питання: глобальний порядок денний ООН; проблеми паводків, питної води, міських стічних вод, нітратів, морського середовища; басейновий принцип.

Особливий інтерес у учасників Міждисциплінарних європейських студій з водної безпеки викликали питання: принципу роботи автоматизованих гідрологічних станцій моніторингу паводкових ситуацій на території Західної України; перспектив збільшення постів спостережень за річками України та ін.

До Всесвітнього дня водних ресурсів, що відзначається 22 березня було оголошено конкурс есе на тему «Цінність води у моєму житті». Команда Проєкту сердечно запрошує усіх зацікавлених долучитись до конкурсу, про умови якого буде окремо повідомлено на нашій сторінці у ФБ. https://www.facebook.com/groups/2047397135306751

Долучайтесь до нашої Водної спільноти!