Європейські виміри підготовки екологів у ЧНУ імені Петра Могили

31 жовтня 2019 р. розпочали роботу ХІІ Миколаївські екологічні читання. Тема цього року: “Европейські напрями екологічного розвитку міста Миколаєва та інших міст України”.

Кафедра екології Миколаївської “Могилянки” представила широку тематику досліджень, які проводяться разом із студентами-екологами.

Олена Мітрясова, координатор Міжнародного проекту, який реалізується в університеті під егідою Програми Еразмус+ Жана Моне презентувала досвід реалізації Європейських студій з безпеки водних ресурсів.

Міждисциплінарні Європейські студії, які запроваджено для підготовки студентів-екологів – це унікальна можливість долучитись усім зацікавленим до кращих европейських екологічних практик у форматі навчання-дослідження.