“ВПРОВАДЖЕННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ В ГАЛУЗІ БЕЗПЕКИ ВОДНИХ РЕСУРСІВ”

• така назва доповіді, яку було презентовано координаторм Проєкту Оленою Мітрясовою на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Європейські виміри сталого розвитку”.

Захід відбувся 26 червня 2020 р. і проходив у творчій дружній атмосфері на базі Національного університету харчових технологій (м. Київ) у форматі он-лайн.

Організатори конференції – дружня команда Проєктів Жана Моне під керівництвом професора Національного університету харчових технологій Ігоря Якименка здійснює велику роботу з інтеграції знань науковців, практиків, громадськості в сфері освіти для сталого розвитку.

Під час конференції учасники заходу мали унікальну можливість поділитись цікавим і продуктивним досвідом університетів щодо реалізації Європейських студій в Україні та закордоном, а також обговорити питання екологічної, економічної та соціальної складової сталого розвитку.

Такі заходи покращують та збагачують співпрацю та відкривають нові горизонти для реалізації нових ідей!