Реалізація програм сталого розвитку у країнах пострадянського простору

Тема чергової сесії, що відбулась у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»  597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE, що реалізується на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили.

Тему було презентовано відповідальним виконавцем проєкту, старшим викладачем кафедри екології, кандидатом технічних наук Євгеном Безсоновим.

Під час зустрічі було обговорено питання: ретроспективний аналіз формування природоохоронного фундаменту ЄС; місце ЄС у міжнародному екологічному праві; інституції ЄС у природоохоронній сфері; правове забезпечення концепції «сталого розвитку»; реалізація програм сталого розвитку у пострадянських країнах.

Ігор Васильківський, учасник Модуля з Вінницького національного технічного університету запропонував обговорити питання зарегульованості річки Південний Буг та можливих шляхів подолання екологічної кризи, пов’язаної з великою кількістю штучних водойм, які є об’єктами інтенсивного господарювання людини.

Під час он-лайн зустрічі учасники Модуля торкнулись також питання екологічної просвіти і освіти, а саме практик вивчення питань сталого розвитку під час реалізації освітніх програм у процесі підготовки студентів різних спеціальностей.

З відеоматеріалами усім зацікавленим можна ознайомитись за посиланням:

Команда Проєкту рухається далі і висловлює щиру надію на творчу і плідну співдружність усіх учасників ІІІ Раунду Міждисциплінарних європейських студій!