Проект Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне_Модуль: перші підсумки (30-річчю Програм ЄС Еразмус+ Жан Моне присвячується)

Успішно завершився перший етап Проекту «Кращі Європейські практики для платформи «Водна безпека» задля досягнення цілей сталого розвитку», який здійснюється на кафедрі екології під керівництвом професора Олени Мітрясової.
2019 рік – ювілейний рік. 30 років тому Європейською Комісією започатковано реалізацію програм Еразмус+ Жан Моне.
Наш університет має честь долучитись до реалізації європейських студій через дослідження питань з безпеки водних ресурсів.
Усі слухачі Модуля упродовж Модуля мали унікальну можливість вивчати низку аспектів водної безпеки та успішно склали підсумковий тест.
Ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко виступив на урочистому зібранні з вітальним словом, акцентувавши увагу на важливості екологічних знань для фахівців різних галузей знань.
Команда Модуля має надію, що здобуті знання сприятимуть подальшому професійному зростанню його слухачів та слугуватимуть кращими зразками європейського досвіду у сфері екології та охорони навколишнього середовища!

image description