0%
  • Українська
  • English

Практики у сфері моніторингу водних ресурсів в Україні та країнах ЄС

Змінити розмір тексту:

Так звучала тема чергової сесії, що відбулась у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»  597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили.

Тему було презентовано координатором проєкту, професором кафедри екології, доктором педагогічних наук Оленою Мітрясовою.

Он-лайн формат має свої переваги, оскільки дозволяє залучити до прямого ефіру учасників з різноманітних установ та регіонів України (Кам’янець-Подільський; Мукачеве, Вінниця; Рівне; Львів; Чернівці; Запоріжжя; Київ, Умань, Суми, Харків, Кременчук, Херсон, Миколаїв та ін.).

Діалоги розгорнулись навколо таких питань: Водна рамкова директива як основний документ для забезпечення моніторингу вод; статус водних ресурсів; види державного моніторингу водних ресурсів; новий порядок моніторингу вод в Україні; порівняльний аналіз формату моніторингу: як було і як є; європейський досвід моніторингу вод.

Колеги з Вінницького національного технічного університету поділились цікавою ідеєю щодо оперативного діагностичного моніторингу водних екосистем за допомогою радіобуїв.  

З відеоматеріалами усім зацікавленим можна ознайомитись за посиланням:   http://: https://youtu.be/YcIsMAenOcs

Команда Проєкту рухається далі і висловлює щиру надію на творчу і плідну співдружність усіх учасників ІІІ Раунду Міждисциплінарних європейських студій!