0%
  • Українська
  • English

Основи екології води. Кращі практики очищення води в країнах-членах ЄС

Змінити розмір тексту:

Під такою назвою відбулась 10 березня 2021 р. чергова сесія у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»  597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE, що реалізується на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили.

Тему було презентовано координаторкою Проєкту, професором кафедри екології, доктором педагогічних наук Оленою Мітрясовою.

З відео-матеріалами теми можна ознайомитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=-lJE_gEhKHk

Учасники Міждисциплінарних Європейських студій мали можливість обговорити такі ключові питання: вода – матриця життя; регіональний аспект водопостачання: історія питання; способи водопідготовки: МКП “Миколаївводоканал”; досвід Польщі і Німеччини щодо очищення стічних вод і водопідготовки.

Особливий інтерес у учасників Міждисциплінарних європейських студій з водної безпеки викликало питання водопідготовки та очищення стічних вод у Німеччині.

У продовження обговорення теми учасники сесії поділились досвідом водопостачання в інших містах України.

Команда проєкту має надію, що нові знання в галузі безпеки водних ресурсів, здобутті  під час Модуля будуть новою платформою для подальшої творчої співпраці та сумісних досліджень.

Долучайтесь до нашої Водної спільноти!