Новітні освітні технології у підготовці екологів Миколаївської “Могилянки”

У рамках реалізації Міждисциплінарних Європейських студій з безпеки водних ресурсів опубліковано статтю професора Олени Мітрясової з огляду методологічних основ формування змісту підготовки екологів. Стаття вийшла в авторитетному міжнародному журналі “New Trends and Issues Proceedings on Humanities and Social Sciences”, де презентовано праці вчених в освітянській галузі з різних країн Європи та Світу.

Стаття, де подано підхід до формування змісту навчання та окреслено його наукове підгрунття, вийшла за підсумками роботи Міжнародної конференції із світових проблем освіти, яка відбулась в Стамбулі в лютому 2020 року.

Реалізація Міжнародного Модуля в рамках Програми Еразмус+ Жана Моне з безпеки водних ресурсів на базі кафедри екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили надає можливості об’єднувати навчання студентів із дослідженням багатьох актуальних питань, не тільки суто галузі екології та охорони навколишнього середовища, але й проблем педагогіки вищої школи та освіти для сталого розвитку.