Активна фаза реалізації Міждисциплінарних Європейських студій з екологічної безпеки водних ресурсів на кафедрі екології

«Міський водний сервіс: практики в європейських країнах» – під такою назвою відбулась 24 березня 2021 р. в он-лайн-форматі чергова сесія у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»  597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE.

Тему було презентовано координатором Проєкту, професором кафедри екології, доктором педагогічних наук Оленою Мітрясовою.

З відео-матеріалами теми можна ознайомитись за посиланням: https://youtu.be/y2RdzLE1cZE

Учасники Міждисциплінарних Європейських студій з екологічної безпеки водних ресурсів обговорити такі основні питання: системи водопостачання; український досвід нормування якості питної води; де можна пити воду з-під крану, а саме досвід Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії, а також нормативи якості питної води в Україні і країнах ЄС.

Особливий інтерес у учасників Міждисциплінарних європейських студій з водної безпеки викликало питання якості питної води в Україні альтернативних джерел централізованого водопостачання.

У продовження теми учасники сесії поділились проблемами водопостачання в інших містах країни .

Обговорювались питання низького рівня екологічної культури, актуальності формування екологічної свідомості серед широких верств населення, а також осіб, які приймають рішення.

Команда проєкту має надію, що нові знання в галузі безпеки водних ресурсів, здобутті  під час Модуля будуть підгрунтям для формування певних компетецій, новою платформою для подальшої творчої співпраці та сумісних досліджень.

Долучайтесь до нашої дружньої Водної спільноти!