День Еразмус+: досвід реалізації проектів Жана Моне

8 листопада 2019 р. на базі Києвського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся День Еразмус+ для проектів Жана Моне.

Захід успішно організовано унікальною творчою командою Національного Еразмус+ офісу в Україні на чолі зі Світланою Шитіковою.

Координатори поточних проектів зі всієї України мали можливість обмінятись позитивним успішним досвідом, обговорити проблемні питання, продемонструвати уроки запровадження активностей.

Координатор проекту Олена Мітрясова мала нагоду обговорити з колегами ті виклики, які постали перед командою під час першого року реалізації проекту з безпеки водних ресурсів.

Нині почався другий раунд реалізації Модуля “Water Security” для студентів спеціальності “Екологія”, проте, команда Проекту заохочує усіх стейхолдерів з інших спеціальностей. Адже, участь у Міжнародному проекті програми Еразмус+ Жана Моне – це унікальна можливість набуття нових екологічних знань, а також формування “soft skills” задля подальшого професійного зростання.